Masz pytania? +48 604 681 747, +48 660 705 839
Masz pytania? +48 604 681 747, +48 660 705 839


O FirmieFirma MA TRAIL powstała w 2007 r. Naszą misją jest dostarczanie gotowych i sprawdzonych rozwiązań transportowych dopasowanych do wymagań oraz życzeń każdego klienta.

 

Od lat zajmujemy się dostarczaniem na rynek polski specjalistycznych pojazdów transportowych z ruchomą podłogą marki Knapen Trailers. Praktyka oraz wiedza pozwala nam dostosować każdy rodzaj oferowanego przez nas produktu do wymogów rynku. Są one coraz bardziej uniwersalne, wytrzymałe i przede wszystkim ułatwiają życie użytkownikom. Naszym atutem jest również terminowy odbiór pojazdu.

Jesteśmy jedynym w Polsce Autoryzowanym Dealerem naczep Knapen Trailers - lidera w produkcji naczep z ruchomą podłogą. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz serwisowaniem, docieramy w najdalsze zakątki kraju dzięki posiadaniu auta serwisowego. Jako najstarszy w Polsce Autoryzowany Punkt Serwisowy Cargo Floor, czołowego producenta systemów ruchomej podłogi, mamy doskonale wyposażony magazyn części zamiennych i profesjonalnie przeszkolonych serwisantów.

Naszą ogromną przewagą nad konkurencją jest pełen zakres części wymiennych w sprzedaży, dogodny system finansowania oraz szybkie działanie.

Dodatkowym atutem jest własny warsztat z obszernym placem manewrowym. Wykonujemy naprawy systemów ruchomych podłóg, sterowania jak również obracamy listwy podłóg, celem zwiększenia żywotności pojazdu.

Zasób części zamiennych jest tak różnorodny, że każdy znajdzie to, czego właśnie potrzebuje. Pomocne w naszym sklepie internetowym są opcje szukania produktów po kodach ich producentów co przyspiesza cały proces. Zajmujemy się sprowadzaniem części wprost od producenta co gwarantuje jakość towaru a równocześnie zaoszczędza Państwa czas potrzebny na organizację wysyłki.

 

Oferujemy również najazdy aluminiowe. Rampy o różnych zastowaniach od kosiarki, sprzętu muzycznego po ciężkie koparki, walce, autobusy elektryczne.

Dla załadunku / rozładunku autobusów oferujemy specjalistyczne najazdy segmentowe, skadające się z 10 segmentów i pozwalające uzyskać kąt najazdu 4-5 stopni, zależnie od wysokości ładownej naczepy.

 

MA TRAIL to przede wszystkim uczciwe podejście do sprzedaży i gwarancji. Naczepy to nasza pasja oraz życie.